Mieszkańcy na Zawodach w Tenisie Stołowym (Foto: SOSW Busko-Zdrój)W dniu 20 października 2022r. podopieczni placówki uczestniczyli w Wojewódzkich Zawodach w Tenisie Stołowym, których organizatorem było Zrzeczenie Sportu i Rehabilitacji „Start” w Kielcach oraz SOSW dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku – Zdroju.

Zawodnicy startowali w IV grupach. Podczas rozgrywek panowała sportowa i przyjazna atmosfera.
Nasz Dom reprezentowali: W. Kusak, Z. Kaczmarczyk, K. Kołodziejczyk i D. Cetera. Nasi sportowcy spisali się na medal; Zbigniew Kaczmarczyk zdobył II miejsce w I grupie, natomiast w II grupie I miejsce wywalczył Krzysztof Kołodziejczyk a Wiesław Kusak uplasował się na III pozycji.